Kullanıcı Adı :
Şifre :
 Ana Sayfa Yap
 Sık Kullanılanlara Ekle
 MHA Facebook
 MHA Twitter
 MHA Google+

DÖVİZ KURLARI
Alış Satış
 USD 7,7975 7,8116
 JPY 7,4747 7,5241
 BGN 4,7276 4,7895
 CAD 5,9912 6,0182

MERYAD Başkanı Doğmuş ‘tan “Coronavirüs uyarısı”


23.03.2020 18:26


Mersin Yatırımcı İş İnsanları Derneği (MERYAD) Başkanı Coşkun Doğmuş, ülkemizde de ölümlere sebep olan Coronavirüs hakkında mesaj yayımladı. Ölümlerin artması işin ciddiyetinin farkına varılması gerektiğini belirten başkan Doğmuş, “lütfen gerekmedikçe evden çıkmayalım” dedi.


Mersin - “SAĞLIĞIN İÇİN EVDE KAL TÜRKİYE”
“Dünyayı saran corona virüs nedeniyle okul, cami ve iş yerlerinin kapatılmasının ardından yetkililerin “evde kalın” uyarılarına rağmen insanlar maalesef sokaklara çıkmaya devam ediyor” diyen başkan Doğmuş, “ Gün geçtikçe artan ölüm sayısı ise işin ciddiyetine varılması gerektiğini bir kez daha kanıtlar nitelikte. Haberlerde gördüğümüz kadarı ile o kadar uyarı yapılmasına rağmen özellikle yaşlı kesim üzülerek belirtiyorum ki park ve bahçelerde dolaşmaya devam ediyor. Artık lütfen alınan tedbirlere uyalım. Dünya genelinde de görüldüğü üzere ölü sayıları artmakta. Kendimiz ve sevdikleriniz için lütfen dışarı çıkmayalım” dedi.
Doğmuş mesajında şu ifadelere yer verdi:
“Birçok ülkede üzülerek belirtiyorum ki ölüm sayıları dört haneli rakamlara çıkmıştır. Lütfen vaka sayılarının artmaması için evlerinizde kalarak dışarda çalışmak zorunda olanlara da yardımcı olalım. Alınan tedbirlere uyarsak bu salgını önleyebiliriz. Salgın alınan tedbirlerden daha güçlü değildir. Kendimiz ve sevdiklerimiz için evde kalalım.”


   Facebook'ta Paylaş


Haber : Can Güngör [Merkez - Mersin]

         ANASAYFA | HAKKIMIZDA | İLETİŞİM | ABONELİK