Kullanıcı Adı :
Şifre :
 Ana Sayfa Yap
 Sık Kullanılanlara Ekle
 MHA Facebook
 MHA Twitter
 MHA Google+

DÖVİZ KURLARI
Alış Satış
 USD 7,7975 7,8116
 JPY 7,4747 7,5241
 BGN 4,7276 4,7895
 CAD 5,9912 6,0182

CHP İlçe Başkanı Tuncer'den Miraç Kandili Mesajı


21.03.2020 20:06


Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Mezitli İlçe Başkanı Ahmet Serkan Tuncer, Miraç Kandili dolayısıyla mesaj yayınlayarak, tüm Mezitli İlçesinin ve İslam aleminin kandilini tebrik etti.


Mersin - Küresel çapta insan sağlığını tehdit eden koronavirüs salgınının bir an önce son bulmasını temenni eden Başkan Ahmet Serkan Tuncer, vatan savunmasında şehit olan kahraman evlatlarımızı da rahmetle andı.
Miraç Kandili dolayısıyla mesaj yayınlayan CHP Mezitli İlçe Başkanı Ahmet Serkan Tuncer, mesajında şunlara yer verdi: "Bu gece, mübarek Miraç Kandili'ni idrak edeceğiz. Müslümanlığın öğretilerini iyi kavramamız gerektiğini düşünüyorum. Bu kutlu gecede tövbe kapılarının ardına kadar açıldığını fırsat bilerek, küskünlüklere, dargınlıklara son vermeli, Müslümanların kardeş olduğu olgusundan ayrılmamalıyız. Bu duygularla mübarek Miraç Kandili'nin ülkemize milletimize, Mezitli İlçe halkımıza ve tüm İslam alemine sağlık, huzur, mutluluk getirmesini Cenab-ı Allah'tan niyaz ediyor, hepinizin kandilini tebrik ediyorum. Tüm dünyayı etkisi altına alan ve insan sağlığını ciddi şekilde tehdit eden bir salgınla mücadele ediyoruz. Kabe'de tavafı, camide Cuma'yı engelleyen bu virüs belasından bir an önce kurtulmamızı yüce Allah'tan diliyorum. Miraç Kandilimiz mübarek olsun."


   Facebook'ta Paylaş


Haber : Can Güngör [Merkez - Mersin]

         ANASAYFA | HAKKIMIZDA | İLETİŞİM | ABONELİK