Kullanıcı Adı :
Şifre :
 Ana Sayfa Yap
 Sık Kullanılanlara Ekle
 MHA Facebook
 MHA Twitter
 MHA Google+

DÖVİZ KURLARI
Alış Satış
 USD 7,7975 7,8116
 JPY 7,4747 7,5241
 BGN 4,7276 4,7895
 CAD 5,9912 6,0182

Nevaf Kılıç’tan, Miraç Kandili kutlaması


21.03.2020 17:58


Türkiye-Irak Sanayicileri ve İşadamları Derneği (TISİAD) Başkanı Nevaf Kılıç, Miraç Kandili dolayısıyla mesaj yayımladı.


Mersin - Kandil gecelerinin, insanın gönlünü aydınlatan, toplumun manevi değerlerinin güç kazandığı, birlik ve beraberliğin pekiştiği, selamlaşmanın, paylaşmanın, komşuluk ve akrabalık ilişkilerinin arttığı çok özel geceler olduğunu belirten Türkiye-Irak Sanayicileri ve İşadamları Derneği (TISİAD) Başkanı Nevaf Kılıç, mesajında; “Mübarek Üç Aylar’ın içinde yer alan Miraç Kandili’nin de bu anlamda, birliğimize, dirliğimize, kardeşliğimize güç katacağına, komşuluk ve akrabalık ilişkilerimizi pekiştireceğine eminim. Bu bakımdan, Sevgili Peygamberimizin, Yaradan’ın huzuruna yükseldiği gün olan Miraç Kandili’nin, dargınlıkları gidermek, barışı yaymak, nefislerimizi terbiye etmek, hayatımızın muhasebesini yapmak için bizlere önemli bir fırsat sunduğuna inanıyorum. Milletimizin asırlardan bu yana büyük bir heyecan ve coşkuyla kutladığı mübarek Miraç Kandili de böylesi gecelerden biridir. İnanıyorum ki, bu kandil gecesi, insanımızın gönlünde bu yönde bir meşale tutuşturacak, kaybolmaya yüz tutan manevi değerlerimizin hatırlanmasına vesile olacaktır” ifadelerini kullandı.

Türkiye-Irak Sanayicileri ve İşadamları Derneği (TISİAD) Başkanı Nevaf Kılıç, “Bu duygu ve düşüncelerle tüm hemşehrilerimizin idrak edeceğimiz Mübarek Miraç Kandili’n tebrik ediyor, bu anlamlı gecenin aramızdaki gönül bağlarını,  kardeşliğimizi, birlik ve beraberliğimizi güçlendirmesini ve Dünya ile ülkemizi etkileyen Koronavirüs salgının biran önce ülkemizden def edilmesi için Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum” dedi.


   Facebook'ta Paylaş


Haber : Can Güngör [Merkez - Mersin]

         ANASAYFA | HAKKIMIZDA | İLETİŞİM | ABONELİK