Kullanıcı Adı :
Şifre :
 Ana Sayfa Yap
 Sık Kullanılanlara Ekle
 MHA Facebook
 MHA Twitter
 MHA Google+

DÖVİZ KURLARI
Alış Satış
 USD 7,7975 7,8116
 JPY 7,4747 7,5241
 BGN 4,7276 4,7895
 CAD 5,9912 6,0182

Başkan Coşkun Doğmuş’dan Sağlık Çalışanlarına Destek Çağrışı


20.03.2020 15:11


Mersin Yatırımcı İş İnsanları Derneği (MERYAD) Başkanı Coşkun Doğmuş, üyelerini ve Mersinlileri, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın çağrısı üzerine yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınının yayılmasını önlemek için özveriyle görev yapan sağlık çalışanlarına, evlerinin balkonlarından alkışla destek vermeye davet etti.


Mersin - Mersin Yatırımcı İş İnsanları Derneği (MERYAD) Başkanı Coşkun Doğmuş, dün olduğu gibi bugünde saat 21.00'de balkonlarıdan tüm üyelerinin, sağlık çalışanlarına alkışlarla destek olmaya davet etti.
MERYAD Başkanı Coşkun Doğmuş, "Koronavirüse karşı canla başla mücadele eden sağlık çalışanlarımıza teşekkür ediyoruz. Onlara minnettarız, Allah yardımcıları olsun." dedi.
"Dualarımız her daim onlarla." diyen Doğmuş, "Koronavirüse karşı canla başla mücadele eden sağlık çalışanlarımıza ve Sağlık Bakanımız Fahrettin Koca'ya teşekkür ediyoruz. Onlara minnettarız, Allah yardımcıları olsun. Bu sıkıntılı süreci onların özverili çalışmaları sayesinde en kısa zamanda, en az zararla atlatacağız." dedi.

MERYAD Başkanı Coşkun Doğmuş, bu akşam da tüm üyelerinin ve Mersinlilerin 21:00 de tüm sağlık çalışanları için balkonlardan alkış eylemi gerçekleştirileceğini belirterek. Moral için düzenlenecek bu eyleme ilişkin Mersinlileri de desteğe çağırdı.


   Facebook'ta Paylaş


Haber : Can Güngör [Merkez - Mersin]

         ANASAYFA | HAKKIMIZDA | İLETİŞİM | ABONELİK