Kullanıcı Adı :
Şifre :
 Ana Sayfa Yap
 Sık Kullanılanlara Ekle
 MHA Facebook
 MHA Twitter
 MHA Google+

DÖVİZ KURLARI
Alış Satış
 USD 7,7975 7,8116
 JPY 7,4747 7,5241
 BGN 4,7276 4,7895
 CAD 5,9912 6,0182

Başkan Önel’den “Mümkün mertebe evinizden çıkmayın” çağrısı


18.03.2020 17:13


Mezitli Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatif Başkanı Bünyamin Önel, ülkemizde de görülmeye başlayan Corona virüsü salgını nedeniyle; üyelerine zorunlu olmadıkça evden çıkmamalarını, kredi işlemleri için telefonla irtibata geçmeleri çağrısı yaptı.


Mersin - Tüm dünyada yayılan salgın karşısında Türkiye’deki kurumlar da halk sağlığını korumak amacıyla çeşitli önlemler alıyor. Mezitli Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatif Başkanı Bünyamin Önel de kooperatif üyelerine zorunlu olmadıkça evlerinden çıkmamaları uyarısında bulundu.
Başkan Önel, "Dünya genelinde olduğu gibi ülkemizde de koronavirüs vakalarının görülmesi üzerine Sağlık Bakanlığımız başta olmak üzere tüm kamu kurum ve kuruluşlarımız gece gündüz çalışıyor. Koronavirüsün yayılmasının engellenmesi için ülke genelinde çeşitli önlemler alındı. Biz de alınan bu önlemlerin bir parçası olarak üzerimize düşeni yapıyoruz. Üyelerimiz, her türlü işlem için 0 324 359 69 70 - 71 nolu telefondan bizimle irtibata geçebilir.
Zorunlu olmadıkça işlem yapılmayacaktır. Tüm esnafımıza duyurur, tedbir amaçlı alınan kararı anlayışla karşılayacağına inanıyoruz. Devlet millet el ele bu zor zamanları dayanışmayı büyüterek en asgari düzeyde atlatacağız" dedi.


   Facebook'ta Paylaş


Haber : Can Güngör [Merkez - Mersin]

         ANASAYFA | HAKKIMIZDA | İLETİŞİM | ABONELİK