Kullanıcı Adı :
Şifre :
 Ana Sayfa Yap
 Sık Kullanılanlara Ekle
 MHA Facebook
 MHA Twitter
 MHA Google+

DÖVİZ KURLARI
Alış Satış
 USD 6,8530 6,8654
 JPY 6,3719 6,4141
 BGN 3,9499 4,0016
 CAD 5,0701 5,0929

Tuncer, Çiftçinin Esnafın Derdine Ortak Olmaya Devam Ediyor


06.08.2019 09:42


Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Mezitli İlçe Başkanı Ahmet Serkan Tuncer, beraberinde CHP Mersin Milletvekili Ali Mahir Başarır ile birlikte Mezitli’ye bağlı Tepeköy ve Fındıkpınarı yaylalarında çiftçi, esnaf ve köylülerle buluştu.


Mezitli - Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Mezitli İlçe Başkanı Ahmet Serkan Tuncer, ilçeye bağlı mahalle, köy ve yayla ziyaretlerini sürdürüyor. Son olarak beraberinde CHP Mersin Milletvekili Ali Mahir Başarır ile birlikte Mezitli’ye bağlı Tepeköy ve Fındıkpınarı yaylalarında çiftçi, esnaf ve köylülerle buluşan Başkan Tuncer, çiftçileri bahçelerinde, köylüleri evlerinde, esnafları da iş yerlerinde dinledi. Vatandaş ile sürekli temas halinde bulunduklarını belirten Başkan Tuncer, “Geldiğimiz noktada hem ülke olarak hem de Mersin bazında ciddi sorunları olan ciddi bir kesim var. Bu kesimin her zaman yanında olmaya, sorunlarına çözüm üretmeye çalışıyoruz” dedi.

TAŞIN ALTINA GÖVDEMİZİ KOYUYORUZ
Türk insanının çiftçisinden üreticisine, esnafından memuruna, işçisinden emeklisine kadar her kesimin mutsuz bir profil çizdiğini de söyleyen Başkan Tuncer, “Cumhuriyet Halk Partisi olarak güçlü bir Türkiye, mutlu bir halk için taşın altına elimizi değil, gövdemizi koymaya hazırız. Biliyoruz ki birlikten kuvvet doğar ve biz birlik olursak güçlü oluruz. Sorunların da üstesinden ancak bu şekilde gelebiliriz. Biz CHP’li yöneticiler olarak her zaman vatandaşla bir araya gelmeye özen gösteriyor ve sorunlara çözüm bulmaya çalışıyoruz. Bundan sonra da bu şekilde devam edeceğiz çalışmalarımıza. Çiftçilerimizin, köylülerimizin ve esnaflarımızın sorunlarına ortak olduğumuzu ve çözüm üretmek için her daim yanlarında olduğumuzun bilinmesini istiyoruz. Bizlere zaman ayıran ve yürekten ağırlayan çiftçilerimize, esnaflarımıza ve köylülerimize teşekkür ederim” şeklinde konuştu.


   Facebook'ta Paylaş


Haber : Fatih Yıldırım [Mezitli - Mersin]

         ANASAYFA | HAKKIMIZDA | İLETİŞİM | ABONELİK