Kullanıcı Adı :
Şifre :
 Ana Sayfa Yap
 Sık Kullanılanlara Ekle
 MHA Facebook
 MHA Twitter
 MHA Google+

DÖVİZ KURLARI
Alış Satış
 USD 6,8530 6,8654
 JPY 6,3719 6,4141
 BGN 3,9499 4,0016
 CAD 5,0701 5,0929

MEZİTLİ İLÇE ÖRGÜTÜ DANIŞMA KURULU TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİR


03.08.2019 12:39


Cumhuriyet Halk Partisi Mezitli İlçe Örgütü, Danışma Kurulu Toplantısı’nı gerçekleştirdi.


Akdeniz - Toplantıya Mersin Milletvekilleri Cengiz Gökçel, Alpay Antmen, Ali Mahir Başarır, Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, CHP İl Başkanı Adil Aktay, İl Yönetim Kurulu, Meclis Üyeleri, Muhtarlar, Dernek Başkanları, Partililer ve Gönüllü Parti Emekçileri katıldı.

Mezitli İlçe Başkanı Ahmet Serkan Tuncer, gerçekleştirdiği açılış konuşmasında tek kurtuluş yolunun Cumhuriyet Halk Partisi olduğunu belirterek:

“Ülkenin geleceği tek bir adamın iki dudağının arasına sıkıştı kaldı. Biz Cumhuriyet Halk Partisi olarak her zaman birdik ve beraberdik. Yıllarca Mersin’de iktidardık. Yeniden iktidar olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Seçimlerde önemli olan benim kazanmam değil, Cumhuriyet Halk Partisi’nin kazanmasıydı. Öyle de oldu. Tek kurtuluş yolu Cumhuriyet Halk Partisidir. Milletvekillerimiz Cengiz Gökçel, Alpay Antmen, Ali Mahir Başarır, Büyükşehir Belediye Başkanımız Vahap Seçer, İl Başkanımız Adil Aktay, Gençlik Kolları Başkanlarımız ve üyelerimize katılımlarından dolayı teşekkür ederim.” dedi.

İl Başkanı Adil Aktay, yaptığı konuşmada:

“Umudu seçen vatandaş, Türkiye’nin içine itildiği krizden çıkması için kendisine çok güzel bir fırsat yaratmıştır. 31 Mart sonuçları bir tesadüf değildi. Bunun bilinçli bir seçim olduğunu 23 Haziran’da herkes anladı. Seçmenin kararlı tutumunun sonucu sadece Büyükşehir ve İlçe Başkanlarımızın değil tüm CHP’lilerin omuzundadır. Ülkesinin geleceğinden kaygı duyan, ekonomik krizden bunalan insanlarımızın geleceğe yeniden umutla bakmak bizim görevimizdir. Bizi bir erken seçim bekliyor. Bu süreçte parti içinde bütünlülüğümüzü pekinleştirmeye, tüm partilerin seçmenleriyle sağlıklı iletişim kurmaya önem vermeliyiz. 31 Mart ve 23 Haziran’ın yarattığı umut iklimini zedeleyecek herşeyden kaçınmak zorundayız. Aile içi, parti içi meselelerimizi kamuoyu gözü önünde değil, kendi aramızda konuşup sonuca bağlamaya özen göstermeliyiz. Odaklanmamız gereken nokta, Türkiye’nin 4 bir yanında elde ettiğimiz başarıyı CHP’nin ülkeyi kurtaracak güç olduğunu herkese göstermeliyiz. Genel seçimlerde çok başarılı olmalıyız.” ifadelerini kullandı.

Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, Mezitli’de yapacakları bir kaç projeden bahsederek şunları söyledi:

“Mezitli sahilinde bazı incelemelerimiz oldu. Sahiller halkın malıdır. Bu konuda sorunlar yaşıyoruz. Sorunlar halının altına süpürülünce temizlemek o kadar kolay olmuyor. Belli bir zamana ihtiyacımız var. Kararlıyız. Görev yaptığımız süre içerisinde, yasaların bize verdiği yetki doğrultusunda hizmetlerimizi yapmaya kararlıyız. Kimseden çekincemiz yok, hesabımız yok. Kafamızım arkasında bir plan ve gizli ajandamız yok. Tek amacımız halka hizmet. 31 Mart bir başarıya imza attığımız gün. Zafer değil. Bunu bilmeli herkes. Biz bu başarıyı CHP’nin kurumsal kimliği sayesinde elde ettik. Bu başarıdan bir başına kimse pay çıkarma yanlışlığına düşmesin. Bu herkesin başarısıdır. Mezitli, her zaman olduğu gibi son seçimlerde de Belediye Başkanını CHP’den seçti. Mezitli CHP’nin güçlü olduğu bir bölge. Biz, artık bugünden sonra bu bayrağı devralıp daha ne kadar yükseğe taşıyabiliriz tartışmasını yapmalıyız. Danışma Kurulu’nun esasına girdiğimizde yapmamız gereken budur. Başarı güzel şey. Kolay gelmiyor. Çalışmak, alın teri dökmek gerekiyor. Unutmayın bu seçimi kimse değil, CHP kazandı.”


   Facebook'ta Paylaş


Haber : Yılmaz Akdeniz [ - MERSİN]

         ANASAYFA | HAKKIMIZDA | İLETİŞİM | ABONELİK