Kullanıcı Adı :
Şifre :
 Ana Sayfa Yap
 Sık Kullanılanlara Ekle
 MHA Facebook
 MHA Twitter
 MHA Google+

DÖVİZ KURLARI
Alış Satış
 USD 6,8530 6,8654
 JPY 6,3719 6,4141
 BGN 3,9499 4,0016
 CAD 5,0701 5,0929

CHP’Lİ TAHİROĞLU’NDAN UYARI


02.08.2019 02:46


Cumhuriyet Halk Partisi Yenişehir İlçe Başkanı Tayar Tahiroğlu, son günlerde Yenişehir Belediyesi’nin ismini kullanarak bir takım kişilerin vatandaşlardan maddi gelir talebinde bulunduğunu belirterek, bu tür dolandırıcılara karşı vatandaşları uyardı.


Akdeniz - Cumhuriyet Halk Partisi Yenişehir İlçe Başkanı Tayar Tahiroğlu, vatandaşları dolandırıcılara karşı uyardı. Özellikle son günlerde Yenişehir belediyesi’nin ismini kullanarak vatandaşları telefonla arayan kişilerin maddi taleplerde bulunduğunu söyleyen Tahiroğlu, “Günümüzde telefon dolandırıcılığı ciddi bir problem haline dönüştü. Bunun son örneğini Yenişehir İlçemizde yaşadık. Belediyeyi arayan vatandaşlarımız, belediye adına kendilerinden yardım talebinde bulunulduğunu iletti. Bununla ilgili gerekli girişimlerde elbette ki belediye yöneticileri bulundu. Ancak burada vatandaşlarımızın dikkatli olması çok büyük önem arz ediyor” dedi.

YARDIM KAMPANYASI SÖZ KONUSU DEĞİLDİR!

Yenişehir Belediyesi’nin hiçbir şekilde yardım kampanyası başlatmadığını belirten Tahiroğlu, “Unutulmamalıdır ki Belediyeler vatandaşlarımız için vardır. Bu doğrultuda belediyemizin hiçbir suretle yardım kampanyası düzenleme gibi durumu söz konusu olamaz. Bu tür taleplerde bulunanları polis eve jandarmaya bildirmelerini vatandaşlarımızdan istiyoruz” şeklinde konuştu.


   Facebook'ta Paylaş


Haber : Yılmaz Akdeniz [ - MERSİN]

         ANASAYFA | HAKKIMIZDA | İLETİŞİM | ABONELİK