Kullanıcı Adı :
Şifre :
 Ana Sayfa Yap
 Sık Kullanılanlara Ekle
 MHA Facebook
 MHA Twitter
 MHA Google+

DÖVİZ KURLARI
Alış Satış
 Alınamadı Alınamadı Alınamadı
 Alınamadı Alınamadı Alınamadı
 Alınamadı Alınamadı Alınamadı
 Alınamadı Alınamadı Alınamadı

CHP’DEN MEZİTLİ SOKAKLARINDA BİRLİK-BERABERLİK MESAJI


31.07.2019 14:12


CHP Mezitli İlçe Örgütü, Mersin Milletvekili Ali Mahir Başarır, 26.Dönem Mersin Milletvekili Hüseyin Çamak, Mezitli İlçe Başkanı Ahmet Serkan Tuncer, Yönetim Kurulu Üyeleri ve Parti Üyeleri bir araya gelerek Mezitli sokaklarında ‘Biz Birlikte Güçlüyüz’ mesajı verdiler.


Mersin - Cumhuriyet Halk Partisi Mezitli İlçe Örgütünde birlik-beraberlik mesajı verildi. CHP Mersin Milletvekili Ali Mahir Başarır, 26. Dönem Mersin Milletvekili Hüseyin Çamak, Mezitli İlçe Başkanı Ahmet Serkan Tuncer, Yönetim Kurulu Üyeleri ve Parti Üyeleri ile bir araya gelerek, “Biz Birlikte Güçlüyüz” mesajı verdiler. Partililerle fotoğraf çektirerek sohbet etme imkanı bulan CHP’li vekiller ve İlçe Başkanı Ahmet Serkan Tuncer, Cumhuriyet Halk Partisi’nin yerel de ve genel de tek başına iktidar olabilmesi için var güçleriyle çalışacaklarını ilettiler.

Örgütlerinin her zaman yanında olduklarını belirten CHP Mersin Milletvekili Ali Mahir Başarır, “Biz çok büyük bir aileyiz. Ve bu ailenin birbirine sımsıkı sarılarak iyi ve kötü günde omuz omuza olması gerekmekte. Bizde bunu başarabiliyor ve iktidara omuz omuza yürüyoruz” dedi.

26. Dönem Mersin Milletvekili Hüseyin Çamak ise gördüğü birlik ve beraberlikten dolayı çok mutlu olduğunu ifade ederek, “Kendine güvenen, partisine ve yöneticilerine güvenen bir yapı ile bulunmaktan gurur duyuyorum. Ve inanıyorum ki hep birlikte daha güçlü olacağız, hedefe ulaşacağız” ifadelerini kullandı.

Göreve geldikleri günden bu yana Mezitli İlçe Örgütü olarak aile ortamı yakaladıklarını ifade eden Başkan Tuncer, “Bugün burada birlikte olduğumuz sayın milletvekillerimize ve partili arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. İnanıyorum ki hep birlikte güçlü bir Cumhuriyet Halk Partisi’ni iktidara taşıyacağız. Bu birlikteliğimizi koruyalım, büyütelim” şeklinde konuştu.


   Facebook'ta Paylaş


Haber : Yılmaz Akdeniz [ - MERSİN]

         ANASAYFA | HAKKIMIZDA | İLETİŞİM | ABONELİK