Kullanıcı Adı :
Şifre :
 Ana Sayfa Yap
 Sık Kullanılanlara Ekle
 MHA Facebook
 MHA Twitter
 MHA Google+

DÖVİZ KURLARI
Alış Satış
 Alınamadı Alınamadı Alınamadı
 Alınamadı Alınamadı Alınamadı
 Alınamadı Alınamadı Alınamadı
 Alınamadı Alınamadı Alınamadı

TOYOTA'NIN EFSANE SERİSİ COROLLA'NIN 12.NESLİ MERSİN'DE TANI


14.02.2019 13:27


Japon otomobil devi Toyota, en çok tercih edilen modeli Corolla'nın 12'nci neslini Türkiye'de tanıttı.


Mersin - Japonya merkezli otomotiv devi Toyota'nın, Türkiye'de en çok satılan modellerinden olan Corolla'nın yeni modeli Mersin'de tanıtıldı. 1966'dan bugüne dünya çapında aktif olarak üretilen ve 46 milyondan fazla satılan Corolla'nın 12'nci neslinin tanıtımı Toyota Boranlar Otomotiv'de gerçekleştirildi.

Boranlar Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Akyurt, açılış öncesinde yaptığı konuşmada, yeni nesil Corolla'nın uzun süredir beklendiğini ve Türkiye'de üretilen Corolla'ların yarından itibaren sahiplerine teslim edileceğini belirtti. Hybrid versiyona sahip Corolla'lar için çok sabırsız olduklarını da ekleyen Akyurt, konuşmasına şu şekilde devam etti:

"Toyota Corolla'nın 12. nesli, tüm dünyaya Türkiye'deki fabrikamızdan icrat edilecek. Yani, yurtdışından ülkemize para gelecek. Dünyanın en fazla tercih edilen modeli Corolla.

12. nesil Toyota Hybrid teknolojisi ile üretilecek. Toyota, Hybrid teknolojisi ile artık daha çevreci. Hybrid nedir, Toyota nedir, Corolla nedir sizin zihinlerinize ana hatlarıyla kazıyacağız.

Ne için Toyota Corolla? Çünkü; prestijli, teknolojili, dayanıklı, asla yolda bırakmaz, ikinci el değeri yüksek, iyininde iyisi, 1966'dan beri 46 milyonu aşan satışı ile dünyanın en çok tercih edilen otomobili, Türkiye'de üretilip dünyaya ihraç ediliyor.

Dünya da 13 milyonu aşan Toyota Hybrid satışı gerçekleştirilmiştir. Şimdi ise Türkiye'de."


   Facebook'ta Paylaş


Haber : Yılmaz Akdeniz [ - MERSİN]

         ANASAYFA | HAKKIMIZDA | İLETİŞİM | ABONELİK