Kullanıcı Adı :
Şifre :
 Ana Sayfa Yap
 Sık Kullanılanlara Ekle
 MHA Facebook
 MHA Twitter
 MHA Google+

DÖVİZ KURLARI
Alış Satış
 Alınamadı Alınamadı Alınamadı
 Alınamadı Alınamadı Alınamadı
 Alınamadı Alınamadı Alınamadı
 Alınamadı Alınamadı Alınamadı

EN ÖNEMLİ İHTİYAÇLARDAN BİRİ YENİ BİR SANAYİ SİTESİ


11.02.2019 14:57


Cumhur İttifakı adayları Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hamit Tuna ile Mezitli Belediye Başkan Adayı Serdar Soydan’a tam destek.


Mersin - Cumhur İttifakı adayları Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hamit Tuna ile Mezitli Belediye Başkan Adayı Serdar Soydan önemli isimlerle yemekte bir araya geldi.

Yemeğe, AK Parti Mersin İl Başkanı Cesim Ercik, MHP Mersin İl Başkanı Zeynel Uğur Gölgeli, AK Parti Mezitli İlçe Başkanı İhsan Gültekin, MHP Mezitli İlçe Başkanı Selahaddin Kurtoğlu, Mezitli Esnaf ve Kefalet Kredi Kooperatif Başkanı Bünyamin Önel, 21. Dönem Mersin Milletvekili Cahit Tekelioğlu, Mezitli eski Belediye Başkanı Nuri Hocaoğlu, Kuyuluk Belediyesi eski Başkanı Abdurrahman Terzili, Davultepe eski Belediye Başkanı Ahmet Erşahin, Fındıkpınarı eski Belediye Başkanı Fatih Say, eski İl Genel Meclis Üyesi Mehmet Şahin, Mezitli Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mustafa Köç, Sanayi Sitesi Başkanı Ali Kocaoğlu, Çiftlikköy Eski Belediye Başkanı Bünyamin Yalınayaklı, Mersin Pazarcılar Odası Başkanı Abdülhalim Batur, Fındıkpınarı eski Belediye Başkanlarından Ahmet Tırtarlı, Tece eski Belediye Başkanı Mehmet Kara, Tepeköy eski Belediye Başkanı Durcan Duru, Mezitli Koop. Başkanı Ahmet Özel, Yağmur Taksi Durağı Gökhan Mete, Aydın Marketler zinciri sahibi Osman Uygez, eski belde başkanı Lokman Yılmaz, Mezitli Avcılık Atıcılık Kulüp Başkanı İlyas Çelik, S.S. Mezitli Öğrenci ve Personel Servisçileri Taşıma ve İşletme Kooperatif Başkanı Kenan Çil, Mersin iş adamı Mustafa Kabadayı ve Davultepe eski Belediye Başkanı Fazlı Açık katıldı.

EN ÖNEMLİ İHTİYAÇLARDAN BİRİ YENİ BİR SANAYİ SİTESİ
Mezitli Esnaf ve Kefalet Kredi Kooperatif Başkanı Bünyamin Önel, belediye başkanlarının projelerini hazırlarken ve hayata geçirirken; esnaf ve sanatkarın taleplerini dikkat almasının önemli olduğunu dile getirerek, “Mezitli’nin ve Mersin’in en önemli ihtiyaçlarından biri yeni bir sanayi sitesi. Yıllardır bunun için bizler de çaba gösteriyoruz. Yeni dönemde seçilecek başkanlarımızın bu taleplerimizi dikkate alacağına inanıyoruz. Her zaman esnaf ve sanatların yanında olan Sayın Hamit Tuna ve Serdar Soydan’a bugün de bizleri dinlediği için teşekkür ediyor, başarılar diliyorum” dedi.

Mezitli Esnaf ve Kefalet Kredi Kooperatif Başkanı Bünyamin Önel, “Her zaman esnaf ve sanatların yanında olan Sayın Hamit Tuna ve Serdar Soydan Beyefendi Mezitli Sanayi Sitesi’nin ilk gününden beri destek oldular ve olmaya da devam ediyorlar.Ben tüm esnafımın adına ve burada bulunan tüm değerli katılımcı dostlarımla Cumhur İttifakı Sayın Tuna ve Soydan’a tam destek vereceğimizi tüm Mersin kamuoyu ile paylaşıyoruz” ifadeleri ile Cumhur İttifakı’na tam destek verdiklerini açıkça belirttiler.


   Facebook'ta Paylaş


Haber : Yılmaz Akdeniz [ - MERSİN]

         ANASAYFA | HAKKIMIZDA | İLETİŞİM | ABONELİK