Kullanıcı Adı :
Şifre :
 Ana Sayfa Yap
 Sık Kullanılanlara Ekle
 MHA Facebook
 MHA Twitter
 MHA Google+

DÖVİZ KURLARI
Alış Satış
 USD 6,8530 6,8654
 JPY 6,3719 6,4141
 BGN 3,9499 4,0016
 CAD 5,0701 5,0929

AMACIMIZ, AKDENİZ’E YENİ BİR VİZYON KATMAK


13.10.2018 15:15


AK Parti Akdeniz Belediye Başkan aday adayı ve TRAMAY kurucu Genel Başkanı Avukat Murat Kutlay, amacının Akdeniz’e binalardan, kaldırımlara, parklardan kent ormanlarına kadar yeni bir vizyon katmak olduğunu söyledi.


Mersin - AK Parti Akdeniz Belediye Başkan aday adayı ve TRAMAY kurucu Başkanı Avukat Murat Kutlay, Mesudiye Mahalle Muhtarı Osman Kütük'ü ziyaret ederek, mahallenin sorunlarını dinledi.
Belediye başkanı olmak nasip olursa hep beraber sorunların çözümü için söz veren Kutlay, Mahalle Hizmet Komisyonlarıyla vatandaşı yönetime dahil edeceğini anlattı.
Kentlerin sadece insan topluluklarının yaşadığı mekânlar olmadığını dile getiren Kutlay, “Şehirler, sadece binalar, meydanlar, sokaklar ve caddelerden ibaret değildir. Şehirler çevresiyle, parklarıyla, ağaçlarıyla, temiz havası ve suyuyla güzeldir. İnsanı, şehir ve tabiat arasında bir seçim yapmak zorunda olan bırakmadan, şehrin ve tabiatın iç içe yaşayan bir varlık olarak yüceltilmesi gerekiyor. Şehirler en çok da çocuklar, kadınlar, yaşlılar, engelliler için tasarlanmalıdır.
Amacımız, binalardan, kaldırımlara, parklardan kent ormanlarına kadar yeni bir vizyon katmak. AK Parti, şehirlerimizin kronikleşen sorunlarına, altyapı eksiklerine el atmış, hızla çözümler geliştirmiş, su sorunundan sokak ve caddelere, ulaşımdan kanalizasyona, hava kirliliğinden parklara kadar tüm sorunları çözerek hizmet belediyeciliği anlayışını ortaya koymuştur. Biz de Allah’ın izniyle bu vizyon çerçevesinde bir Akdeniz yaratmak istiyoruz” dedi.


   Facebook'ta Paylaş


Haber : Yılmaz Akdeniz [ - MERSİN]

         ANASAYFA | HAKKIMIZDA | İLETİŞİM | ABONELİK