Kullanıcı Adı :
Şifre :
 Ana Sayfa Yap
 Sık Kullanılanlara Ekle
 MHA Facebook
 MHA Twitter
 MHA Google+

DÖVİZ KURLARI
Alış Satış
 USD 6,1593 6,1704
 JPY 5,5821 5,6190
 BGN 3,4238 3,4686
 CAD 4,6137 4,6345

Demirağ’dan Kurban Bayramı mesajı


16.08.2018 17:29


Demirağ Grup Yönetim Kurulu Başkanı ve GİŞKAD Onursal Başkanı İnşaat Mühendisi Cavidan Demirağ, bayramların özünde, paylaşma, dayanışma, hoşgörü, kardeşlik olduğunu dile getirerek, bayramın dostluğu, hoşgörüyü ve paylaşmayı çoğaltmaya vesile olmasını diledi.


Mersin -

Demirağ Grup Yönetim Kurulu Başkanı ve GİŞKAD Onursal Başkanı İnşaat Mühendisi Cavidan Demirağ, Kurban Bayramı’nı yayınladığı mesajla kutladı.
Bayramların birleştirici yönüne vurgu yapan Demirağ, “Bayramlar dini ibadetlerimizin yanı sıra geçmişten gelen gelenek ve göreneklerimizin yaşatıldığı günlerdir. Bayramların özünde, paylaşma, dayanışma, hoşgörü, kardeşlik ve sevgi vardır.
Bu duygu ve düşüncelerle sevgi, hoşgörü ve paylaşmanın en yoğun yaşandığı Kurban Bayramı'nın, tüm dünyaya sevgi, huzur barış ve mutluluk, bolluk ve bereket getirmesini temennisiyle huzurlu bir bayram diliyorum” dedi.
Proje / inşaat taahhüt, tank imalat montaj ve boru hatları, çelik konstrüksiyon ve yapısal çelik, dış ticaret, gayrimenkul yatırım danışmanlığı, bayilikler, İş Sağlığı ve Güvenliği (İSG) alanlarında hizmet veren Demirağ Grup çalışları da bayramlaştı.


   Facebook'ta Paylaş


Haber : Yılmaz Akdeniz [ - MERSİN]

         ANASAYFA | HAKKIMIZDA | İLETİŞİM | ABONELİK