Kullanıcı Adı :
Şifre :
 Ana Sayfa Yap
 Sık Kullanılanlara Ekle
 MHA Facebook
 MHA Twitter
 MHA Google+

DÖVİZ KURLARI
Alış Satış
 Alınamadı Alınamadı Alınamadı
 Alınamadı Alınamadı Alınamadı
 Alınamadı Alınamadı Alınamadı
 Alınamadı Alınamadı Alınamadı

MERSİN'IN EŞSİZ SAHİLİNDE BİR MEKAN: GÜL KAFE PLUS


05.06.2018 13:51


Mersin'in eşsiz sahilinde yer alan Gül Kafe Plus, yaz ayının gelmesi ile birlikte eski yoğunluğuna kavuşmanın heyecanını yaşıyor.


Mersin - Mersinlilerin uğrak yerlerinden birisi olan Gül Kafe Plus, kaliteli hizmeti ve eşsiz lezzetleri müşterileri ile buluşturuyor.

Mezitli sahilinde bulunan ve hizmet kalitesi ile Mersinlilerin uğrak yerlerinin başında gelen Gül Kafe Plus, hem mekan deskorasyonu, hemde bulunduğu konum ile dikkat çekmeye devam ediyor. Mersin'in eşsiz denizinin dalga sesleri ile çayınızı ve kahvenizi yudumlayacağınız  mekan Gül Kafe Plus, yazın gelmesi ile beraber eski yoğunluğuna kavuşmanın heyecanıyla, kaliteli hizmeti ve eşsiz lezzetleri Mersinliler ile buluşturmaya başladı.

Stresten uzak, kafa dinlemek için en güzel mekanların başında gelen Gül Kafe Plus ve Duru Patiseri mekanlarının işletmeciliğini yapan Zeyni Ceylan, farklı bir ortamda kaliteli hizmet görmek isteyen müşterilerine seslenerek, “Mezitli’nin eşsiz denizine karşı kahvesini yudumlamak isteyenleri ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz. Tecrübeli kadromuz ve kaliteli hizmet anlayışımızdan ödün vermeyerek çıktığımız bu yolda tüm Mersinlilere hizmet etmenin gururunu yaşıyoruz. Havaların ısınması ile de birlikte hem hoşça vakit geçirmek hem de lezzetlerimizi tatmak isteyen herkesi bekliyoruz ” dedi.


   Facebook'ta Paylaş


Haber : Yılmaz Akdeniz [ - MERSİN]

         ANASAYFA | HAKKIMIZDA | İLETİŞİM | ABONELİK