Kullanıcı Adı :
Şifre :
 Ana Sayfa Yap
 Sık Kullanılanlara Ekle
 MHA Facebook
 MHA Twitter
 MHA Google+

DÖVİZ KURLARI
Alış Satış
 USD 6,8530 6,8654
 JPY 6,3719 6,4141
 BGN 3,9499 4,0016
 CAD 5,0701 5,0929

HASAN TÜZÜN, ADAY GİBİ ÇALIŞMAYA DEVAM EDİYOR


05.06.2018 11:08


Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Akdeniz Belediyesi Meclis Üyesi Hasan Tüzün, milletvekili aday listesine başvuru yapmamasına rağmen seçim öncesi aday gibi çalışmalar yapmaya devam ediyor.


Mersin - Akdeniz İlçesine bağlı Yanpar Mahallesi’de toplantı düzenleyen Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Akdeniz İlçe Başkanlığının tüm toplantılarına katılan Ak Partinin Akdeniz ilçesindeki önemli ismi Meclis Üyesi Hasan Tüzün hiç bir toplantıda partisini yalnız bırakmazken toplantılara da katılım sağlamaya devam ediyor.

AK Parti Akdeniz İlçe Başkanlığının Yanpar Mahallesi’deki toplantıya, Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan, İlçe Başkanı Zafer Şahin Özturan, mahalle sakinlerine seslendiler.

Başarılı Meclis üyesi Tüzün toplantı sonrasında yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi;

"Seçim öncesi yaptığımız ve yapacağımız tüm çalışmaları ince ince düşünüp, 'Partimize nasıl katkımız olabilir?' diyerek hareket ediyoruz. Herşeyin Türkiye için, memleketimiz için olduğunu bilmenizi isterim. Vatandaşlarımızla güzel sohbetlerimiz oluyor. Sorunlarını dinliyor bunlar için çözümler üretmeye çalışıyoruz. AK Parti olarak ülkemiz için en iyisi ne ise onu düşünüyoruz ve yapmaya çalışıyoruz.Bakanımız Lütfi Elvan gibi değerli bir bakan ile çalışmakta benim için ayrı gurur verici birşey. Mersin için gece gündüz demeden çalışan, Mersin için çok fazla yatırım yapan bir Mersin’den çıkmış bir Bakan ile çalışmak bizim çalışmalarımızı da etkiliyor ve daha güzel daha düzenli işler yapmamızı sağlıyor. Buradan Bakanımız Sayın Lütfi Elvan beye Mersin’imize kazandırmış olduğu hizmetler için tekrar tekrar teşekkürlerimi sunarım."


   Facebook'ta Paylaş


Haber : Yılmaz Akdeniz [ - MERSİN]

         ANASAYFA | HAKKIMIZDA | İLETİŞİM | ABONELİK