Kullanıcı Adı :
Şifre :
 Ana Sayfa Yap
 Sık Kullanılanlara Ekle
 MHA Facebook
 MHA Twitter
 MHA Google+

DÖVİZ KURLARI
Alış Satış
 USD 6,8530 6,8654
 JPY 6,3719 6,4141
 BGN 3,9499 4,0016
 CAD 5,0701 5,0929

EV SICAKLIĞINDA UNUTULMAZ BİR KONAKLAMA DENEYİMİ 


02.06.2018 16:25


Mersin’de kent merkezinde City Home Otel, denize sıfır mesafe Deniz Kumu Otel 


Mersin - Mersin’de kent merkezinde City Home Otel, denize sıfır mesafe Deniz Kumu Otel, ev sıcaklığında unutamayacağınız bir konaklama deneyimi vaat ediyor. City Home Otel ve Deniz Kumu Otel Yönetim Kurulu Başkanı Ali Eşki, herkesi gelip otellerini gezip, görmeye davet etti.


City Home Otel ve Deniz Kumu Otel Yönetim Kurulu Başkanı Ali Eşki, Mersin’de 1992 yılında açtıkları City Home Otel ile Erdemli’de 2011 yılından beri hizmet veren Deniz Kumu Oteli hakkında bilgi verdi. 44 Odalı 100 yatak kapasiteli City Home Otele yoğunlukla iş insanlarının ilgi gösterdiğini anlatan Eşki, “City Home Otel bir aile oteli. Otellerimizde konuklarımız kendilerini güvende hissediyor” dedi. 55 oda ve 165 yatak kapasiteli deniz sıfır Deniz Kumu Oteli’nin de tatilcilere ev konforunda hizmet verdiğini ifade eden Eşki, “Erdemli’deki Deniz Kumu otelimiz denize ve yola sıfır. Sürekli açık restaurantımız var. Bunun yanında konuklarımıza açık büfe, sabah kahvaltısı ve akşam yemeği sunuyoruz. Otelimiz havuzlu ve tam bir aile oteli. Konuklarımız genelde Gaziantep, Adana, Kahramanmaraş, Kayseri gibi çevre illerden çok fazla geliyor” ifadelerini kulandı.

TATİLCİLERİN GÖZDESİ 
Yaklaşan Ramazan Bayramı öncesi otellerde doluluk oranlarının yüzde 100’e yaklaştığını dile getiren Ali Eşki, Deniz Kumu Oteli’nin yaz ayı olması dolayısıyla tatilcilerin gözde mekanlarından olduğunu belirterek, şunları söyledi:
“Deniz Kumu Otel’de oda kahvaltı ve yarım pansiyon konsepti ile hizmet ediyor. Sabah kahvaltısı ve akşam yemekleri açık büfe olarak hizmet veriyoruz. Yaz sezonu ve Ramazan Bayramı yeni başladığı için otellerimizde yüzde 100 oranında doluluk var.”

BAŞARININ SIRRI…
Başarısının sırrını da anlatan City Home Otel ve Deniz Kumu Otel Yönetim Kurulu Başkanı Ali Eşki, “Bizim sırrımız, konuklarımıza özenli hizmet vermek ve aile ortamı sağlamak, deneyimli kadromuz ve güler yüzlü personelimizle her zaman konuklarımıza en iyisini ve en kalitelisini sunmaya çalışıyoruz. En seçkin mutfakları ziyaretçilerimizle buluşturmaktan mutluluk duyuyoruz” diye konuştu.


44 Odalı 100 yatak kapasiteli City Home Otele yoğunlukla iş insanlarının ilgi gösterdiğini anlatan Eşki, “City Home Otel bir aile oteli. Otellerimizde konuklarımız kendilerini güvende hissediyor” dedi.


   Facebook'ta Paylaş


Haber : Yılmaz Akdeniz [ - MERSİN]

         ANASAYFA | HAKKIMIZDA | İLETİŞİM | ABONELİK