Kullanıcı Adı :
Şifre :
 Ana Sayfa Yap
 Sık Kullanılanlara Ekle
 MHA Facebook
 MHA Twitter
 MHA Google+

DÖVİZ KURLARI
Alış Satış
 USD 7,7975 7,8116
 JPY 7,4747 7,5241
 BGN 4,7276 4,7895
 CAD 5,9912 6,0182

İş Adamı Akkoyun’un Sağlık Haftası Mesajı


07.04.2018 14:36


İş Adamı Hulusi Akkoyun, ’7-13 Nisan Dünya Sağlık Günü ve Türkiye Sağlık Haftası’’ nedeniyle bir mesaj yayımladı.


Mersin - Mesajında sağlığın önemine dikkat çeken başarılı İş Adamı Akkoyun, sağlıklı kalmak için spor yapmanın şart olduğuna değinerek şu sözlere yer verdi:
“Dünya Sağlık Günü ve Türkiye Sağlık Haftası her yıl 7-13 Nisan tarihinde anılmaktadır. Dünya Sağlık günü ve haftası tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de her yıl çeşitli etkinliklerle kutlanmaktadır. Bu kapsamda; sağlık ile ilgili çevresel faktörlerin düzenlenmesi, sağlıklı yaşam ve sağlığın önemi konusunda insanların bilinçlendirilerek hastalanmadan önce gerekli tedbirlerin alınması, sağlıkla ilgili bilgilerin yanında düzenli spor yapmamın günümüz koşullarında çok önemli olduğunu düşüyorum.
Ülkemiz bugün sağlık alanındaki başarılı çalışmaları ile gelişmiş ülkeler ile boy ölçüşecek bir seviyeye ulaşmış ve tüm dünyada adından söz ettiren bir ülke konumuna yükselmiştir. Bu başarıda sağlık çalışanlarımızın bilgi, tecrübe ve özverili çalışmalarının katkıları çok büyüktür.
Bu duygu ve düşünceler ile sağlık çalışanlarımızın ve tüm vatandaşlarımızın Dünya Sağlık Günü ile Sağlık ve Sosyal Güvenlik Haftası’nı en içten dileklerimle kutluyorum.”


   Facebook'ta Paylaş


Haber : Yılmaz Akdeniz [ - MERSİN]

         ANASAYFA | HAKKIMIZDA | İLETİŞİM | ABONELİK