Kullanıcı Adı :
Şifre :
 Ana Sayfa Yap
 Sık Kullanılanlara Ekle
 MHA Facebook
 MHA Twitter
 MHA Google+

DÖVİZ KURLARI
Alış Satış
 USD 6,2259 6,2371
 JPY 5,7114 5,7492
 BGN 3,4874 3,5330
 CAD 4,6243 4,6451

“SEKTÖRÜMÜZE TECRÜBELERİMİZLE HİZMET ETMEYE HAZIRIZ”


29.03.2018 17:07


MTSO Meclis Üyesi ve 9 No'lu Komite Üyesi Murat Yüksekbaş, sektördeki iş tecrübesinin üzerine odada kazandıkları 4 yıllık tecrübeyi de ekleyerek yeniden göreve talip olduklarını belirterek, “4 yıllık faaliyetleri tecrübesini birleştirerek, geçen sene yapmış olduğumuz faaliyetlerin çok daha fazlasını yapmak için oda üyelerimizin oylarına talibiz” dedi.


Mersin - MTSO Meclis Üyesi ve 9 No'lu Komite Üyesi Murat Yüksekbaş, 1 Nisan Pazar günü yapılacak olan Mersin Ticaret ve Sanayi Odası seçimlerinin önemli olduğunu ifade etti.

Geçen seçim aday olduğunu anımsatan Yüksekbaş, elektrik, elektronik, bilgisayar ve telekomünikasyon sektörlerinin içinde olduğu meslek komitesinde yaklaşık 300 kişinin oy kullanacağını belirterek, şunları söyledi:

“Pazar günü oylarını kullandıklarında kendileri için de faydalı bir iş yapmış olacaklar. Oylar çok önemli. Bizim amacımız kendi mesleğinde belli bir tecrübe edinmiş, yaklaşık 20 yıldır sektöründe başarıyla hizmet eden, eğitim düzeyi yüksek, odayı hiçbir siyasi düşünceye alet etmeyecek, tamamen sektöre hizmet verecek iş insanlarını bir yere getirdik geçen seçimlerde. Seçimi kazandık. Bu dönemde çok önemli faaliyetlerde bulunduk. Sektöre değer katacak projeler geliştirdik. Bu sene de aynı ekibimizle iş tecrübemizin yanında; odadan almış olduğumuz 4 yıllık faaliyetleri tecrübesini birleştirerek, geçen sene yapmış olduğumuz faaliyetlerin çok daha fazlasını yapmak için oda üyelerimizin oylarına talibiz.”

Oda faaliyetlerinde hiçbir siyasi görüş taşımadan sektörün gelişmesi için hizmet verdiklerini anlatan Yüksekbaş, “Tüm komite üyesi arkadaşlarımla sektörümüze tecrübelerimizle hizmet etmeye hazırız” dedi.

Yüksekbaş, görevde bulundukları süre içerisinde yazılım şirketlerinin gelişimine katkı sağlamak amacıyla hayata geçirdikleri çalışmalarla ilgili bilgi verdi.


   Facebook'ta Paylaş


Haber : Yılmaz Akdeniz [ - MERSİN]

         ANASAYFA | HAKKIMIZDA | İLETİŞİM | ABONELİK