Kullanıcı Adı :
Şifre :
 Ana Sayfa Yap
 Sık Kullanılanlara Ekle
 MHA Facebook
 MHA Twitter
 MHA Google+

DÖVİZ KURLARI
Alış Satış
 USD 8,8240 8,8399
 JPY 7,9685 8,0213
 BGN 5,2634 5,3322
 CAD 6,9465 6,9778


Mersin Haber Ajansı web sitesine hoş geldiniz.Sitemizdeki haber, fotoğraf ve videoların kullanılması ücrete tabidir. Ücretli hizmetlerimizden faydalanmak için bizim ile iletişime geçiniz.

ABONELİK TÜRLERİ


Tüm Haber Aboneliği (THA): Bu abonelik türünde Ajansımız tarafından üretilmiş tüm haberler ve varsa bu haberlere ait fotoğraflar kullanılabilmektedir.

Haber Aboneliği (İL+3): Bu abonelik türünde kendi iliniz ile birlikte komşu 3 ilin* (sizin tarafınızdan belirlenecektir) haberlerini ve varsa bu haberlere ait fotoğrafları kullanabileceksiniz.

İl Haber Aboneliği : Sadece kendi ilinize ait haber ve varsa bu haberler ait fotoğrafları kullanabileceksiniz.
* Bu illere Ankara ve İstanbul dahil değildir.

Haber Portalı Aboneliği (web siteleri için) - Tüm Haberler (HPTH): Bu abonelik türünde haber portalları için özel sınıflandırılmış haberlerimizin tamamına ulaşabileceksiniz. Haberlerimize ait fotoğraflar 72 dpi çözünürlükte olup uzun kenarı 3 cm olacaktır.

Haber Portalı Aboneliği (web siteleri için) - Tüm Haberler (HPTH): Sadece seçtiği bir ilin haberlerinin alındığı bu abonelik türü çok ekonomiktir. Fotoğraflar 72 dpi çözünürlükte ve uzun kenarı 5 cm olarak servise koyulur.

Görüntülü Haber Aboneliği: Ajansımız tarafından servisi yapılan tüm görüntülü haberlerin uydu vasıtası ile alınmasıdır. Bu servisimizde görüntülü haberlerimize detay bilgileri verilmektedir. Abonemiz olan tüm televizyon kanallarına haber metinlerine ulaşabilmeleri için şifre verilmektedir.


         ANASAYFA | HAKKIMIZDA | İLETİŞİM | ABONELİK